Contactează-ne

Adresa clubului de fotbal Erin Mills:
3135 Unity Drive, Unitățile 3 și 4
Mississauga, ON L5L 4L4
Telefon: 905-820-9740
Fax: 905-820-5412

(...)

Ore de funcționare:

* închis temporar
Luni - Joi: 17:00 - 21:00
Vineri: 16 - 19:00

Sâmbătă: 10 - 15:00

(...)

Anchete generale:
E-mail: info@erinmillssoccer.com
Telefon: 905-820-9740

(...)

(...)

(...)

(...)

(...)

(...)

(...)

Personal

Manager de afaceri:

Samantha Stewart

E-mail: sam.stewart@erinmillssoccer.com

Telefon: 905-820-9740 x222

(...)

Coordonator facilități și servicii pentru clienți:
Arnold Boros
E-mail: arnold.boros@erinmillssoccer.com
Telefon: 905-820-9740 x233

(...)

Coordonator de agrement:

Feras Alyousef

E-mail: recreational@erinmillssoccer.com
Telefon: 905-820-9740 x224

(...)

Coordonator competitiv:

Roy Han

E-mail: competitive@erinmillssoccer.com

Telefon: 905-820-9740 x226

Reprezentant Serviciul Clienți:

TBA

E-mail: customerservice@erinmillssoccer.com

Telefon: 905-820-9740

(...)

(...)

Mulțumesc, mesajul dvs. a fost primit. Veți auzi de la noi în 2-3 zile lucrătoare.

Staff

 

General Manager:

Matthew Kassabian

Email: matthew.kassabian@erinmillssoccer.com

Phone: 905-820-9740 x222

Technical Director:

Steven Carroll

Email: steven.carroll@erinmillssoccer.com

Phone: 905-820-9740 x234

Facilities Coordinator & Customer Service:

Arnold Boros
Email: arnold.boros@erinmillssoccer.com
Phone: 905-820-9740 x233 

Recreational Coordinator:

Feras Alyousef

Email: recreational@erinmillssoccer.com
Phone: 905-820-9740 x224

Competitive Coordinator:

Roy Han

Email: competitive@erinmillssoccer.com

Phone: 905-820-9740 x226

 

Customer Service Representative:

Email: customerservice@erinmillssoccer.com 

Phone: 905-820-9740

Coordonator al Ligii de agrement în aer liber pentru adulți:
Joe Cacciacarro
E-mail: joe.cacciacarro@erinmillssoccer.com
Telefon: 905-820-9740

Oficial al meciului principal:
Joe Cacciacarro
E-mail: joe.cacciacarro@erinmillssoccer.com
Telefon: 905-820-9740

(...)

Conducător de program CDP

Mohamed Metwally

E-mail: mohamed.metwally@erinmillssoccer.com

Director Coaching (U14-U21):

Alex Szczotka

E-mail: technical@erinmillssoccer.com

Telefon: 905-820-9740 x225

(...)

Antrenorul portarului clubului:

Guy Albanese

E-mail: goalkeeper.coach@erinmillssoccer.com

(...)